onsemi
Producto No:
KA301A
Fabricante:
Paquete:
8-DIP
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 2mA |
| Current - Input Bias | 60 nA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | KA301 |