KAE15AR71H473KT22
KYOCERA AVX
Producto No:
KAE15AR71H473KT22
Descripción:
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603
En stock : 11450
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, ESD Protection
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series ESD-SAFE™
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.047 µF