KAE21KR71H103KU18
KYOCERA AVX
Producto No:
KAE21KR71H103KU18
Descripción:
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
En stock : 934
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, ESD Protection
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series ESD-SAFE™
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000 pF