onsemi
Producto No:
KAF-1001-AAA-CB-B2
Fabricante:
Paquete:
26-CDIP
Lote:
-
Descripción:
IMAGE SENSOR CCD 1.0MP 26CDIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -50°C ~ 50°C (TA) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 26-CDIP Module |
| Voltage - Supply | 15V ~ 17.5V |
| Pixel Size | 24µm x 24µm |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 26-CDIP |
| Active Pixel Array | 1024H x 1024V |
| Base Product Number | KAF-1001 |