onsemi
Producto No:
KAF-8300-AXC-CD-AA
Fabricante:
Paquete:
32-CDIP
Lote:
-
Descripción:
IMAGE SENSOR CCD 8.3MP 32CDIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C (TA) |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 32-CDIP Module |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
| Pixel Size | 5.4µm x 5.4µm |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-CDIP |
| Active Pixel Array | 3326H x 2504V |
| Base Product Number | KAF-8300 |