onsemi
Producto No:
KAI-0330-ABA-CB-AA-SINGLE
Fabricante:
Paquete:
20-CDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IMAGE SENSOR CCD VGA SGL 20CDIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 40°C (TJ) |
| Pixel Size | 9µm x 9µm |
| Frames per Second | 120 |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-CDIP |
| Series | - |
| Type | CCD |
| Package / Case | 20-CDIP Module |
| Voltage - Supply | 12V ~ 15.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Active Pixel Array | 648H x 484V |
| Base Product Number | KAI-0330 |