KAM31BL81H224KT
KYOCERA AVX
Producto No:
KAM31BL81H224KT
Descripción:
CAP CER SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X8L
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.22 µF