Hogar / Oscillators / KC3225A14.3182C3GE00
minImg
KC3225A14.3182C3GE00
KYOCERA AVX
Producto No:
KC3225A14.3182C3GE00
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC3225A-C3
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 14.3182 MHz