Hogar / Oscillators / KC3225K40.0000C1GE00
minImg
KC3225K40.0000C1GE00
KYOCERA AVX
Producto No:
KC3225K40.0000C1GE00
Descripción:
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
En stock : 11211
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series KC3225K
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz