Hogar / Oscillators / KC5032A14.3182CMGE00
minImg
KC5032A14.3182CMGE00
KYOCERA AVX
Producto No:
KC5032A14.3182CMGE00
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
XTAL OSC XO 14.3182MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC5032A-CM
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 5.5V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 14.3182 MHz