Hogar / Oscillators / KC7050A12.0000C3GE00
minImg
KC7050A12.0000C3GE00
KYOCERA AVX
Producto No:
KC7050A12.0000C3GE00
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series KC7050A-C3
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 12 MHz