Hogar / Oscillators / KC7050K12.0000C1GE00
minImg
KC7050K12.0000C1GE00
KYOCERA AVX
Producto No:
KC7050K12.0000C1GE00
Descripción:
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
En stock : 988
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 5µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 3.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series KC7050K
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.6V ~ 3.63V
Base Resonator Crystal
Frequency 12 MHz