Hogar / LCD, OLED, Graphic / KDA-084OB-18051S-A
minImg
KDA-084OB-18051S-A
Kyocera International, Inc.
Producto No:
KDA-084OB-18051S-A
Descripción:
TFT, 800X600, 8.4", AWV, OPTICAL
Guía del usuario
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 179.40mm W x 136.80mm H
Dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 8.4" (213.36mm)