Hogar / LCD, OLED, Graphic / KDA-121OB-18055S-A
minImg
KDA-121OB-18055S-A
Kyocera International, Inc.
Producto No:
KDA-121OB-18055S-A
Descripción:
TFT, 1280X800, 12.1" AWVII, 1500
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 261.12mm W x 170.20mm H
Dot Pixels 1280 x 800
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)