Hogar / LCD, OLED, Graphic / KDA-121OB-18056S-A
minImg
KDA-121OB-18056S-A
Kyocera International, Inc.
Producto No:
KDA-121OB-18056S-A
Descripción:
TFT, 1024X768, 12.1", AWV, OPTIC
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 253.00mm W x 191.50mm H
Dot Pixels 1024 x 768 (XGA)
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)