KGF32LR72A155KU
KYOCERA AVX
Producto No:
KGF32LR72A155KU
Descripción:
CAP CER SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Series FLEXITERM®
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1.5 µF