KGL15ZR71A103KT
KYOCERA AVX
Producto No:
KGL15ZR71A103KT
Descripción:
CAP CER 10000PF 10V X7R 0306
En stock : 10800
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Package / Case 0306 (0816 Metric)
Thickness (Max) 0.024" (0.61mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000 pF