Hogar / Ceramic Capacitors / KHC101E225Z55N0T00
minImg
KHC101E225Z55N0T00
Chemi-Con
Producto No:
KHC101E225Z55N0T00
Descripción:
CAP CER 2.2UF 100V Y5U
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension -
Series THC
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 2.2 µF