KIT3500UZ
KYOCERA AVX
Producto No:
KIT3500UZ
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
CAP KIT CER 2.2PF-680PF 750PCS
Guía del usuario
Applications RF, Microwave, High Frequency
Kit Type Ceramic
Packages Included 1210 (3225 Metric)
Tolerance ±0.1pF, ±5%
Quantity 750 Pieces (30 Values - 25 Each)
Voltage - Rated 6.3 ~ 500V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Series U
Capacitance Range 2.2pF ~ 680pF