KIT6W13VP7950VTOBO1
Infineon Technologies
Producto No:
KIT6W13VP7950VTOBO1
Descripción:
KIT_6W_13V_P7_950V BIAS BOARD
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Main Purpose DC/DC Converter
Current - Output 500mA
Product Status Active
Power - Output 6 W
Series CoolMOS™, CoolSET™
Regulator Topology Flyback
Frequency - Switching -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 12V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr Infineon Technologies
Utilized IC / Part ICE5QSAG, IPU95R3K7P7
Package Bulk
Voltage - Input 120V ~ 440V