Hogar / Fixed Inductors / KLZ2012AHR2R2WTD25
minImg
KLZ2012AHR2R2WTD25
TDK Corporation
Producto No:
KLZ2012AHR2R2WTD25
Fabricante:
TDK Corporation
Paquete:
0805 (2012 Metric)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 650MA 195MOHM SM
En stock : 11524
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 210mA
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 195mOhm
Inductance 2.2 µH