KMZ1608SHR121ATD25
TDK Corporation
Producto No:
KMZ1608SHR121ATD25
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
En stock : 7470
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series KMZ-HR
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA