KNC10AFB-AX-R007AA
Vitrohm
Producto No:
KNC10AFB-AX-R007AA
Fabricante:
Vitrohm
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.007 OHM 1% 10W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 7 mOhms
Series KNC
Power (Watts) 10W