KNC600FB-AX-R047AA
Vitrohm
Producto No:
KNC600FB-AX-R047AA
Fabricante:
Vitrohm
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.047 OHM 1% 6W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 mOhms
Series KNC
Power (Watts) 6W