KNP100JR-52-2R2
YAGEO
Producto No:
KNP100JR-52-2R2
Descripción:
RES 2.2 OHM 5% 1W AXIAL
En stock : 1068
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 1W