KNP1WSJB-52-0R11
YAGEO
Producto No:
KNP1WSJB-52-0R11
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.11 OHM 5% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 110 mOhms
Series KNP
Power (Watts) 1W