KNP2WSJT-73-0R22
YAGEO
Producto No:
KNP2WSJT-73-0R22
Descripción:
RES 0.22 OHM 5% 2W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series KNP
Power (Watts) 2W