KNP400JB-52-33R
YAGEO
Producto No:
KNP400JB-52-33R
Descripción:
RES 33 OHM 5% 4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 4W