KNP5WSJB-52-30R
YAGEO
Producto No:
KNP5WSJB-52-30R
Descripción:
RES 30 OHM 5% 5W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 Ohms
Series KNP
Power (Watts) 5W