KPCIEX-T36-1BK
Kycon, Inc.
Producto No:
KPCIEX-T36-1BK
Descripción:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Number of Rows 2
Number of Positions 36
Color Black
Contact Finish Thickness Flash
Read Out Dual
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Kycon, Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)