KX14-60K11D2-C69E
JAE Electronics
Producto No:
KX14-60K11D2-C69E
Descripción:
CONN RCPT 60POS
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 60
Contact Finish Thickness -
Contact Finish -
Height Above Board -
Mounting Type -
Product Status Obsolete
Series KX14
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.031" (0.80mm)