L34-B12-0584
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
L34-B12-0584
Descripción:
PMI RND 3/8" LED 12V BLUE
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.38" (9.53mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series L34
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 10.39mm Dia