L36EN-A24-2313
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
L36EN-A24-2313
Descripción:
AMBR LED 24 VOLTS
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series L36
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current -
Lens Size 7.54mm Dia