Hogar / Unclassified / L404915XFBA20BX
minImg
L404915XFBA20BX
wi2wi/Precision Devices
Producto No:
L404915XFBA20BX
Descripción:
4.9152 MHz SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.450" L x 0.190" W (11.40mm x 4.70mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Series L4
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr wi2wi/Precision Devices
Frequency 4.915 MHz