STMicroelectronics
Producto No:
L4964
Fabricante:
Paquete:
15-Multiwatt
Lote:
-
Descripción:
IC REG BUCK ADJ 4A 15MULTIWATT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.3715
$11.3715
10
$10.2733
$102.733
25
$9.79564
$244.891
100
$8.505445
$850.5445
250
$8.123146
$2030.7865
500
$7.40639
$3703.195
1000
$6.761768
$6761.768
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 4A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 15-Multiwatt |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Package / Case | Multiwatt-15 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Frequency - Switching | 50kHz |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5.1V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | L4964 |