L59UD-G24-W
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
L59UD-G24-W
Descripción:
IND LIGHT SNAPFIT 1/4" GRN DIFF
En stock : 2537
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 20mcd
Product Status Not For New Designs
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series L59U
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 5.08mm Dia