STMicroelectronics
Producto No:
L6227DTR
Fabricante:
Paquete:
24-SO
Lote:
-
Descripción:
IC MTR DRVR BIPOLAR 8V-52V 24SO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.65
$6.65
10
$6.00875
$60.0875
25
$5.72888
$143.222
100
$4.97439
$497.439
250
$4.750874
$1187.7185
500
$4.331677
$2165.8385
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 1.4A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | 8V ~ 52V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SO |
| Series | STSPIN L62 |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 8V ~ 52V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | L6227 |