STMicroelectronics
Producto No:
L6756DTR
Fabricante:
Paquete:
40-VFQFPN (6x6)
Lote:
-
Descripción:
IC REG CTRLR VR10 4OUT 40VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Controller, Intel VR10, VR11, VR11.1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (6x6) |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.3V ~ 1.6V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 10.8V ~ 13.2V |
| Base Product Number | L6756 |