L6R120DM-150-C8
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R120DM-150-C8
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 120W
En stock : 24
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 6.50" L x 2.60" W x 1.54" H (165.0mm x 66.0mm x 39.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 8A
Series Tri-Mag®, L6R120DM (120W)
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Standard Number 60601-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC