L6R12H-050
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R12H-050
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
En stock : 7390
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 10°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.54" L x 0.95" W x 1.71" H (39.2mm x 24.0mm x 43.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series Tri-Mag®, L6R12H (12W)
Power (Watts) 10 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC