L6R12H-050U
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R12H-050U
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Guía del usuario
Operating Temperature 10°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB A Receptacle
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.54" L x 0.95" W x 1.71" H (39.2mm x 24.0mm x 43.5mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2A
Series Tri-Mag®, L6R12H (12W)
Power (Watts) 10 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length -
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC