L6R200D-135-C6
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R200D-135-C6
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 189W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C6
Size / Dimension 7.20" L x 3.19" W x 1.65" H (183.0mm x 81.0mm x 42.0mm)
Product Status Active
Weight 1.874 lb (850.0 g)
Current - Output (Max) 14A
Series Tri-Mag®, L6R200D (200W)
Power (Watts) 189 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 13.5V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC