L6R250D-120
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R250D-120
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 240W
En stock : 328
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Desktop (Class I)
Output Connector Rectangular, 6 Position
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 8.03" L x 3.70" W x 1.71" H (204.0mm x 94.0mm x 43.6mm)
Product Status Active
Weight 2.3 lbs (1 kg)
Current - Output (Max) 20A
Series Tri-Mag®, L6R250D (250W)
Power (Watts) 240 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 12V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC