L6R30-090
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R30-090
Fabricante:
Tri-Mag, LLC
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 30W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency cUL, FCC, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.80" L x 1.70" W x 1.30" H (71.1mm x 43.2mm x 33.0mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Current - Output (Max) 3.3A
Series Tri-Mag®, L6R30 (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Standard Number 62368-1
Mfr Tri-Mag, LLC
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC