L6R90D-480-C14
Tri-Mag, LLC
Producto No:
L6R90D-480-C14
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W
En stock : 269
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus, EN, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 5.94" L x 2.52" W x 1.42" H (151.0mm x 64.0mm x 36.0mm)
Product Status Active
Weight 1.1 lbs (499 g)
Current - Output (Max) 1.88A
Series Tri-Mag®, L6R90D (90W)
Power (Watts) 90 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 48V
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC