L75R-A24-2213
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
L75R-A24-2213
Descripción:
LED PANEL INDICATOR 24V
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.38" (9.65mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color -
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series L75
Type LED
Voltage 24V