STMicroelectronics
Producto No:
L9026-YO-TR
Fabricante:
Paquete:
24-HTSSOP
Lote:
-
Descripción:
CONFIGURABLE MULTI CHANNEL RELAY
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.553
$3.553
10
$3.1901
$31.901
25
$3.01568
$75.392
100
$2.61364
$261.364
250
$2.479576
$619.894
500
$2.224919
$1112.4595
1000
$1.896675
$1896.675
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Output Type | - |
| Switch Type | General Purpose |
| Output Configuration | High Side or Low Side |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Voltage - Load | 6V ~ 28V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Rds On (Typ) | - |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP |
| Current - Output (Max) | - |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Short Circuit |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Slew Rate Controlled |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | PWM, SPI |
| Base Product Number | L9026 |