STMicroelectronics
Producto No:
L9375TRLF
Fabricante:
Paquete:
PowerSO-36, Bottom Pad
Lote:
-
Descripción:
IC GATE DRVR LOW-SIDE POWERSO-36
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Series | - |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Package / Case | 36-PowerBSSOP (0.433", 11.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 5.2V ~ 20V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSO-36, Bottom Pad |
| Base Product Number | L9375 |