STMicroelectronics
Producto No:
L9408FDIETR
Fabricante:
Paquete:
Die
Lote:
-
Descripción:
IC REG ALTERNATOR BARE DIE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 8.5V ~ 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Base Product Number | L9408 |