STMicroelectronics
Producto No:
L9822EPD013TR
Fabricante:
Paquete:
PowerSO-20
Lote:
-
Descripción:
IC PWR DRIVER 1:8 PWRSO20
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.011
$7.011
10
$6.3346
$63.346
25
$6.0401
$151.0025
100
$5.24476
$524.476
250
$5.009008
$1252.252
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | - |
| Output Type | - |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Output Configuration | Low Side |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Voltage - Load | 4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Rds On (Typ) | 550mOhm |
| Supplier Device Package | PowerSO-20 |
| Current - Output (Max) | - |
| Number of Outputs | 8 |
| Series | - |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed) |
| Package / Case | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Status Flag |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | L9822 |